Mirrors Edge Catalyst

Mirrors Edge Catalyst indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Açık Dünya Tabanlı FPS Oyunu

Mirror's Edge Catalyst oyununda parkur dinamikleriyle ilerlemeye ne dersiniz? 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Mirror's Edge Catalyst oyununda sürükleyici bir hikaye bulunuyor. Kendine has bir oyun yapısıyla birleşen aynı zamanda FPS öğelerini bulunduran Mirror's Edge Catalyst oyunu DICA tarafından hazırlanmıştır.

Glass adındaki bir şehir grup şirketin iktidar olduğu Mirror's Edge Catalyst oyununda rejim tarafından kontrol edilen bir şehir bulunuyor. Burdaki Faith Connor adındaki kahramanımızın ailesi rejimde katledilmiş. Kız kardeşinin ise hastalanmasına sebebiyet vermiş. Benzeri oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da intikam söz konusu. Kahramanımıza kız kardeşini kurtarmasında ve ailesinin intikamını almasında yardımcı oluyoruz. 

FPS oyunlarına göre farklı oynanış dinamikleri bulunduran Mirror's Edge Catalyst oyununda genellikle silah kullanan düşmanları avlamakla görevliyi. Aksiyonun biran olsun durmadığı Mirror's Edge Catalyst oyununda düşmanlarımıza zaman zaman tekme  ve yumruk atıp onları alt etmeye çalışıyoruz. 

Binaların üzerinde yolculuk ettiğimiz oyunda farklı mekanları ziyaret edip size verilmiş olan gizli görevleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Açık dünya tabanlı başarılı bir oyun olup güzel grafiklere de sahiptir. Windows bilgisayarınızda severek oynayacağınız Mirror's Edge Catalyst'i denemenizi öneriyorum. 

Mirror's Edge Catalyst Sistem Gereksinimleri
- Son Service Pack yüklü 64 bir Windows 7 işletim sistemi

- Intel i3 2520 veya AMD FX 6350 işlemci

- 6 GB RAM

- 25 GB boş depolama alanı

- 2 GB Nvidia GeForce GTX 650 Ti veya AMD Radeon R9 270X ekran kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,181
HEMEN İNDİR (100.94 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?