Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

MP3 Normalizer

reklam

MP3 Kalite Yükseltme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MP3 Normalizer programı sayesinde elinizde bulunan MP3 formatlı ses dosyalarınızın kalitesini tek bir tıklamayla arttırabilirsiniz. MP3 formatından bir türlü vazgeçemeyen kullanıcılar için hazırlanmış MP3 Normalizer programı sayesinde farklı kalitelerde bulunan ses dosyalarınızın kalitesini aynı düzeye getirebilirsiniz.

Wave ve MP3 formatlı dosyalarınızın ses kalitesini tek bir seferde aynı düzeye getirmenize olanak sağlayan MP3 Normalizer programı MP3'lerinizin kalitesini arttırmaya yardımcı ufak boyutta bir hizmettir. 

MP3 Normalizer Programının Kullanımı
MP3 Normalizer programıyla müziklerinizin tümünü aynı ses düzeyine getirmek için tek yapmanız gereken şey programın sağ üst köşesinde bulunan Add Files ile MP3'lerinizi eklemek ve ses seviyesini belirleyip Normalize butonuna tıklamaktır.

Eklemiş olduğunuz MP3 dosyalarının sayısında göre yahut bununla birlikte uzunluğuna bağlı olarak işlemleriniz tamamlanacaktır. Belirlemiş olduğunuz klasörlere MP3'lerinizi kaydedebilir artık müzik dinlerken sesle oynama yapmak zorunda kalmayacaksınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.02
BOYUT
3 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,057
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.