NetAudit

NetAudit

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Gelişmiş Ağ Yönetme Programı

Ağ yönetimi yapabileceğiniz iyi bir programa ne dersiniz?

NetAudit programı Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış ağ yöneticilerinin girmekle uğraştığı birçok kodu tek bir ekrana toplamanıza yardımcı olur. Sistem yöneticilerine ağları hakkında hızlı bir bakış açısı kazandırmak için hazırlanmış NetAudit programı ücretsiz bir programdır. Ağ yöneticileri trafiği yada çeşitli işlemleri denetlemek, veri paketlerinin yolunu ve geçişi geciktirmek yada herhangi bir web sitesi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için komut satırı araçları bulundurmakadır. 

Ana makinelerle ping yapmanıza olanak sağlayan NetAudit programı komutu başlatmanızı, çalışan süreçleri analiz etmenize ve whois çeklerini çalıştırmanıza olanak sağlayan birleştirilmiş bir arabirime çok sayıda yardımcı fonksiyon ekleyen kullanışlı bir uygulamadır. NetAudit programının kurulumu oldukça kolaydır fakat düzgün çalışması için .NET Framework'ün sisteminizde yüklü olması gerekiyor. 

NetAudit programını başlattığınız zaman genel ağ kullanımlarını izler ve tüm etkin işlemleri görüntülemektedir. Dilerseniz belirli girdileri arayabilir bir öğeyi çift tıkladığınız zaman programın seçili işlemle ilgili istatisklerini de görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz. 

Aynı zamanda NetAudit programı ile herhangi bir IP adresini sağlayabilir ve sunucuyu ping edebilirsiniz. Veri paketlerinin rotasını analiz etmenize bununla birlikte alanlar hakkında bilgi görüntülemenize yardımcı olan NetAudit programıyla tüm etkin bağlantıları incelemeniz mümkün. Eğer sizde bir yöneticisiyseniz sizin için birçok işi kolaylaştıran tek bir ekrana toplamayı başaran NetAudit'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ağ (Network)
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,642
HEMEN İNDİR (1.11 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?