WirelessConnectionInfo

WirelessConnectionInfo

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Kablosuz Ağ Sorunları Çözme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış WirelessConnectionInfo programı ile kablosuz ağ bilgilerinizi kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan program ağınızla ilgili detaylı bilgi sahibi olmanıza imkan sağlıyor. Kablosuz ağ bilgilerini görüntüleme konusunda yardımcınız olacak WirelessConnectionInfo programı özellikle ağ problemi yaşayan kullanıcıların yardımcısı oluyor. 

Kolay kullanımlı bir program olup ağ bilgilerinizi hızlı bir şekilde listelemektedir. Durumunuzu listeleyen program ardından sinyal iletiminin yetersiz oluşunda oluşan programları yahut bununla birlikte IP çakışması ve yanlı kanal seçimi gibi nedenler bağlantı hızınızın düşmesine veya bağlantınızın sık kesilmesine sebep olan durumları öğrenebilirsiniz. 

Ağınızla ilgil prolemleri görüntülemenize imkan sağlayan program ile ağınızı sorunsuz bir şekilde analiz edebilirsiniz. Kablosuz ağınızla ilgili istatiskleri ve bilgileri takip ederek muhtemel olan sorunları ortaya çıkarabilirsiniz. Kablosuz ağ problemlerini gidermek için WirelessConnectionInfo programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ağ (Network)
VERSIYON
1.12
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,447
HEMEN İNDİR (55.93 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?