New Star Soccer

New Star Soccer

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Futbol Oyunu


 5 1.12 ''Windows)''


New Star Soccer 5 çevrimiçi oynayabiliceğiniz kendi yıldız futbolcunuzu yetiştirebiliceğiniz etkileyici bir futbol simülasyonudur. Genç bir futbolcu olarak başlayacağınız futbolcunuzu geliştirerek geleceğin yıldızı yapmak sizin elinizde olucak. Oyundaki karekterinizi kendiniz belirlerken oynayacağı ülke takımınıda siz tercih edebiliyorsunuz.


Oyunda maçlara giderken uçak yada takımınızın otobüsünde satın aldığınız müzikçalarıda dinleyebilme imkanınız olucak. Oyun içerisinde arkadaşlarınız, teknik direktörünüz ve taraftarlarınızla aranızı çok iyi tutmanız gerekiyor. Başarı sağladığınız oyun içinde kazandığınız paralarla kendinize arabalar, yatlar, katlar ve daha birçok şey alıp popülerliğinizi günden güne arttırabilirsiniz. 


Medya haberlerindende payınıza düşeni almayı istiyorsanız kendinize bir kızarkadaş bulabilir milli takıma kadar yükselme şansını yakalayabilirsiniz.New Star Soccer 5'a gün içerisinde toplam 5 maç yapma hakkınız bulunurken dilerseniz parayla ekstra maç satın alma şansınız oluyor. 


Futbol maçlarını seviyorsanız New Star Soccer 5'i mutlaka indirip oynamanızı öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,608
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?