No Mans Sky

No Mans Sky indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Keşife Odaklı Macera Oyunu

Evrenin merkezine yolculuk etmeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış No Man`s Sky oyununda sizleri macera dolu anlar bekliyor. Keşfetmeye ve maceraya dayalı başarılı bir oyun olup kaliteli grafikleri benimsemiştir. Renkleriyle ön plana çıkan oyun aslında temel olarak keşif oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuncular bir uzay mekiğinin içerisinde oyunun devasa haritasında rastgele bir yerde başlıyor. Oyuna başladıktan sonra amacınız evrenin merkezine ulaşmak. Oyunda gemilerle savaşmak ve ticaret yapmak ayrıca kendi gemilerinizi de geliştirmeniz gerekiyor. 

Oyunda devasa bir boyutta noktada başladığımız için oyunda her oyuncuya bambaşka bir macera sunuluyor. Oyunu bitirip evrenin merkezine ukaşmanız ve tekrar oynama şansınız oluyor. Oyunda bir kere ödeme yaptıktan sonra onlarca kez bitirmeniz gereken heyecanlı durumlar yaşanıyor. 

Ticaret yaparak kendi gemilerimizi geliştirmemiz gerekiyor. Uzun zamandır beklenilen oyun 10 Ağustos 2016 itibariyle yayına sunulacak. Bir uzay mekiği içerisinde başlayan maceraya eğer sizde konuk olmak istiyorsanız No Man`s Sky'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,582
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?