NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı

NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Geniş Kapsamlı Okullar için Eğitim Yönetim Programı

Okul sektöründe kullanılması için hazırlanan NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı sayesinde fotoğraflarınızı e-okul formatına getirebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı e-okul resim küçültme işlevi için hazırlanmıştır. 

E-okul formatına uygun bir şekilde resim küçültme özelliği taşıyan NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ücretsiz versiyonunda kullanacağınız bazı özellikler ise sınırlıdır. Ücretsiz versiyonu eğer yeterli gelmiyorsa ücretli versiyonuna geçerek programın sunduğu tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Telefon ile destek almasının yanı sıra fotoğraflar ile öğrencileri eşleştirme işini oldukça iyi bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Öğrenci bilgilerini dilerseniz Excel'den otomatik olarak NonStop e-Okul Resim Küçültme Programının içerisine aktarabilirsiniz. Çeşitli özellikler bulunduran NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı okul sektörüyle ilgilenenler için oldukça başarılı bir hizmet olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
13.0.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,090
HEMEN İNDİR (20.91 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?