One Hit KO indir
One Hit KO

One Hit KO indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Aksiyon Dövüş Oyunu

Üstünüze akın eden düşmanlara hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz One Hit KO oyununda üstünüze saldıran düşmanları pataklamanız gerekiyor. Reflekslerinizi test edebileceğiniz One Hit KO oyunu eski grafiklere sahip olsa da etkileyici bir deneyim sunuyor. 

80'l ve 90'lı yılların aksiyon filmlerini temel alan One Hit KO oyununda hızlı dövüşler ile neye uğradığımızı şaşırıyoruz. Sadece iki tuşla oynayacağınız basit bir oyun olup temel olarak amacımız sürekli olarak üzerimize gelen bunun beraberinde bize saldırmayı biran olsun ihmal etmeyen düşmanlarımıza zamanında atak yaparak ilk darbeyi vuran kişi olmamız gerekiyor. 

One Hit KO oyununda eğer saldırıyı ıskalarsak düşmanımız bize saldırmayı başarırsa oyun sonlanıyor. Oyunda sol ok tuşuna basıp sola doğru sağ ok tuşuna basarakta sağa tarafa doğru saldırı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bütün yapmanız gereken şey bu. Oynaması basit ancak düşmanları tekme ve yumruklarla vurmanız gerekiyor. Gittikçe düşmanlarımızın hızları da artıyor. Bu durum artık reflekslerimizi en iyi şekilde konuşturacağımız anlamına geliyor. 

24 farklı kahramanın yer aldığı 2 boyutlu retro grafiklerin hakim olduğu One Hit KO oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. Oyunda oynadıkça yeni kahramanların kilidini de açabiliyorsunuz. 

One Hit KO Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 10

- 200 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,120
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?