Overload Demo

Overload Demo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Descent Benzeri Uzay Savaşları Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Overload oyununda uzay temalı shooter tarzı ön plana çıkıyor. 90'larda DOS ortamında yahut bilgisayarlarımızda oynayabildiğimiz Descent'in veliahtı diyebiliriz. 

Descent'i geliştiren başarılı ekibin elinden çıkan Overload oyununda yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Efsane DOS oyunundan sonra teknoloji ile donatılmış bu oyun sizlerin de dikkatini çekecektir. 3 boyutun bütün nimetlerini tam anlamıyla kullanan Overload oyununda oyunculara hareket özgürlüğü verilmesinin dışında çekiminin olmadığı ortamlarda savaş gemileri kullanmanın eğlencesini de yaşamanıza imkan sağlıyor. 

İlk olarak savaş gemilerinizi seçip sizlere verilen görevleri tamamlamanız gereken Overload oyunundaki temel amacımız ise reaktörün yerini tespit edip onu yok etmek. Bu görevi tamamlamak ne yazık ki öyle kolay bir iş değil. Aksiyonun içerisinde kendimizi bulduğumuz Overloado oyununda düşmanların patlama ve düşmanların parçalanma efektlerine ise büüyük önem verildiğini görüyoruz. Düşmanlarınızı yok edip savaşmaya devam ettiğiniz Overload oyununda bulunan kaliteli grafikler ise bizden tam not alıyor. Modellemelerin yanısıra patlama efektleri ve akıcı görüntüler sizi oyunun müptelası yapacak. Eğer sizde uzay savaş oyunlarından keyif alıyorsanız Overload'ı mutlaka denemelisiniz. 

Overload Minimum Sistem Gereksinimleri:
- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- SSE2 tabanlı işlemci

- 4 GB RAM

- Shader Model 2.0 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 700 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,259
HEMEN İNDİR (301.59 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?