Overwatch

Overwatch

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

MOBA Tabanlı Online FPS Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Overwatch oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Diablo, Starcraft, World of Warcraft gibi popüler kaliteli oyunlara imza atan Blizzard tarafından geliştirilmiştir. Blizzard'ın ilk FPS denemesi olan Overwatch oyununda bizleri savaş içerisindeki bir dünya bekliyor. Dünyada arena şeklinde tasarlanmış Overwatch oyununda dünyada aniden çıkan globl bir krzi sebebiyle savaşlar ortaya çıkıyor ardından dünya artık yaşanmaz bir harabeye dönüyor.

Uluslararası bir kahraman ekibi kurulduktan sonra bu dünyadaki karmaşa sonlandırılıyor ardından yıllarca sürecek olan bir barış, gelişim ve keşif dönemi arkasından geliyor. Oyunda uzun bir sürenin ardından Overwatch'ın etkisi azalıyor. Kahramanlar ekibi bu kaosu sonlandırmak için ellerinden geleni yapacak. Oyun içerisinde bizim görevimiz ise Overwatch'ın artık küllerinden doğmasını sağlamak. Dünya'daki huzuru tekrar getirmek için bir kahraman seçip online arenalarda rakiplerimize karşı savaş açıyoruz. 

MOBA ve FPS türünü bie arada tutan oyunda sınıfsal yetenekler de yer alıyor. Oyunda 21 farklı kahraman seçeneğinin yanısıra bu kahramanlara saldırı, destek, tank gibi savunma sınıfları da destek veriyor. Savaşta belli rolleri üstlenen kahramanların kendine has özellikleri de bulunuyor. Bu yeteneklerini kullanarak savaşın gidişatını da belirlemeniz mümkün hale geliyor. MOBA ve FPS türünün bir arada olduğu Overwatch oyununda takım tabanlı olarak ilerleme gösteriyorsunuz. Grafikleri açısından oldukça etkileyici olan Overwatch oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,104
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?