Paladins

Paladins

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz FPS Aksiyon Oyunu

 

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz online FPS oyunu olan Paladins'te yarışçılar nişan alarak arenalarda diğer yarışçılarla karşılaşıyor. League of Legends gibi oyunlarıyla benzer dinamik yapısı MOBA oyun türünü  klasik olan FPS ile birleştirmiştir. Takımlar halinde oynanan Paladins, savaşarak rakip karargahını ele geçirmeye çalışıyoruz.

Verilen farklı görevleri yerine getirmek üzere yola koyuluyoruz. Görevleri kazanmak için her oyuncu nişan alma başarısını gösterirken takım halinde ise zekasını konuşturması gerekiyor. İçerisindeki zeka gerektirecek taktiksel hareketleri ve oyunun hızıyla çok beğeneceğiniz harika bir oyun. Aslında Paladins'in yeni bir oyun olduğu söylenemez. Öncesinde Overwatch ile Bliizard MOBA türünü benimseyerek bir hayli ilgi görüp başarılı olmuştu.

Free to Play sistemli oyunlarda oyunda seviye katetmek adına başarılı kahramanımızı geliştirmek için oyuna para ödemesi yapmamız gerekiyor. Ancak Paladins, "pay to win" yani kazanmak istiyorsan para ödemelisin mantığına sahip değildir. Çeşitli savaş özelliklerini içinde barındıran kahramanları kendimiz seçebiliyor ve oyuna dahil edebiliyoruz. Teknik ve arayüz olarak da başarılı olduğunu söylemeden geçemem. Baktıkça keyif alacağınız görsel ve grafikler ilginizi çekecektir. Kaliteli bir sunumu olan Paladins'in başlıca gereksinimleri şunlardır:

 

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi
- 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo veya 2.7 GHZ AMD Athlon X2 işlemci
- 2 GB RAM
- 512 MB video belleğe ve Shader Model 3.0 desteğine sahip ekran kartı
- 10 GB boş depolama alanı
- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
2,857
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?