Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

PhotoDVD

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

PhotoDVD programını kullanarak bilgisayarınızda hem televizyon hem bilgisayar hemde web için slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. İçerisinde çeşitli özelliklerin yer aldığı programda fotoğraf ve şarkı listesine hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Slayt gösterisi hazırlayabilmeniz için oldukça basit bir program olup adım adım ilerleyeceğiniz basit bir arayüz sizi karşılıyor. Özel bilgisayar bilgisi gerektirmeyen PhotoDVD programı ile slayt gösterisi hazırlamanın ne kadar basit olduğunu göreceksiniz. Ben yapamam diye endişe etmeyin basit bir yapı ile hazırlanmış olan PhotoDVD programı ile slayt oluşturmak çocuk oyuncağı gibi gelecek. 

Slayt gösterisini oluşturmak için öncelikle müzik ve fotoğraflarınızı seçmenizde fayda var. Önce bir düzen oluşturun ardından fotoğraflarınızı adım adım ekleyerek müzik ekleyebilirsiniz. Aynı  zaman da içerisinde müzik ve yorum eklemek için özelliklere hızlı bir şekilde ulaşacağınıza emin olabilirsiniz. 

Basit bir program dedik ancak o kadar da basit bir slayt olacağı anlamına gelmez. Fotoğraf geçişlerinizi güzelleştirmek adına hoş geçişler seçebilir ve animasyonlar ile canlandırabilirsiniz. Geçişleri kendiniz ayarlayabildiğiniz PhotoDVD programında dilerseniz bu işi otomatik olarak yapması için programa komut verebilirsiniz.

Aynı zamanda fotoğraflarınıza efektler de ekleyebilir döndürmek istediğiniz fotoğrafları döndürebilirsiniz. Siyah beyaz ve sebya efektini fotoğraflarınızda uygulayarak daha nostalji bir hava katabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz fotoğrafların içerisine ses ekleyerek bir liste oluşturabilirsiniz. Daha sonra slayt gösterinizi bilgisayarınızda kaydedebilir, youtube üzerinden de Full HD olarak oaylaşabilirsiniz. DVD oynatıcı da oynatabildiğiniz gibi videolarınızı sabit diskinizde saklayabilirsiniz. Sizde basit bir şekilde slayt gösterisi oluşturmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde PhotoDVD programını indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.0.0.37d
BOYUT
13.97 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,358
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.