Pirate World

Pirate World indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz MMORPG Korsancılık Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Pirate World oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. MMORPG tarzıyla beraber sunucularını dünyaya açan oyunda korsan teması yer alıyor. Toplarımızı tüfeklerimizi, gemilerimizi hazırlayıp ganimet avlamaya çıkmamız gerekiyor. 

Pirate World oyunu online olarak sunuluyor. Daha önce online oyun oynayan kullanıcılar zorluk çekmeyecektir. Web tabanlı iki boyutlu bir dünyaya konuk olduğumuz Pirate World oyununda yetenekleri, karakterleri geliştirmemiz gerekiyor. Büyülü bir dünyanın kapıları bizlere sonuna kadar açılıyor. 

Korsancılık öğelerine dair geminizi silahlarınızı yükseltmeniz gerekiyor. MMORPG ile hermanlamaya çalışmasıyla uğraşacağınız çok fazla şey sizleri bekliyor. Haritanın belirli bölümlerinde saldıracak alanlar, yaklanacak hayvanlar yada en basitinden tamamlanacak binlerce görev bulunmaktadır. Tüm bunları ekrana sığdırılması özenle yapılmadığı için oyunun arayüzü biraz kalabalık görünüyor ancak şehirden uzakta, geminizle sefere çıktığınız zaman oyundan daha iyi bir deneyim almış oluyorsunuz. 

Klasik bir korsan oyunu olup yine PvP öğesiyle birleştirilmiş. Ücretsiz olarak sunulan Pirate World oyunu hayvanlar, eşya yükseltme, altın satımı, premimum dükkanlar yahut aklınıza gelebilecek herşeyi gerçek parayla döndürebilirsiniz. Web tarayıcısı üzerinden oynayabileceğiniz Pirate World oyununda büyülü dünyayı keşfederek aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Eğer sizde gemi savaşları tabanlı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Pirate World'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,732
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?