Potentia

Potentia indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu

Potentia oyununda hayatta kalmayı başarabilecek misiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Potentia oyunu 6 Türk geliştiricinin birlikte sıfırdan hazırladığı başarılı bir hayatta kalma oyunudur. Aksiyon türünde sunulan oyun post apokaliptik bir hikayenin yer aldığı oyunca Victor adında bir kahramanımız bulunuyor. Oyunun hayatta kalma mücadelesine tanıklık ettiğimiz oyunda yaşanan felaketlerden sonra medeniyet tamamen çöküyor. Bununla birlikte yasalar ve kurallarda geçersiz hale geliyor.

Kahramanımız Victor tekrar doğa kanunlarının geçerli olduğu bir dünyada kendisini buluyor. Bu dünyada hayatta kalabilmek için iyi bir uğraş veriyoruz. Bununla birlikte TPS kamera açısıyla yani 3. şahıs kamera açısıyla oynayabileceğiniz başarılı bir aksiyon oyunudur. 

Oyunda güçlünün mü hayatta kalabileceğini ya da aklımızı kullanarak akıllı olanın mı hayatta kalacağı tamamen sizin elinizde. Bunu belirlemekte size kalmış. TPS kamera açısıyla yani 3. şahıs kamera açısıyla bu oyunu oynayabiliyoruz. Oyunda düşmanlarınız karşısında nasıl bir taktik izleyeceğini de siz belirleyebiliyorsunuz. 

Tek kişilik tecrübe sunan oyunun grafiklerinin orta seviyede iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Oynanış bakımından etkileyici olan Potentia oyununda hayatta kalmak için eğer sizde iyi bir mücadele vermek istiyorsanız indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,806
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?