PRTG Network Monitor

PRTG Network Monitor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ağ Yönetim Programı

PRTG Network Monitor programı Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz profesyonel ağ izleme servisidir. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz PRTG Network Monitor programı profesyonel bir ağ izleme hizmetidir. Oldukça kullanışlı ve kaliteli özelliklere sahp olan PRTG Network Monitor programı kesintileri izlemenize, paket algılamanıza, kullanımları izlemenize ve öz raporlama gibi özellikler bulundurmaktadır. 

Kullanıcı dostu olmasının dışında web tabanlı arayüzü ile Windows kullanıcıları kolaylıkla istedikleri cihazları için gerekli düzenlemeleri yapılandırmanıza imkan sağlamaktadır. NetFlow, WMI, SNMP gibi bilinen tüm veri toplama yöntemlerini desteklemektedir. Ağ bağlantınızın hızını ve ağ bağlantınız üzerinde gerçekleşen tüm hataları anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. 

Ağ bağlantınız ve ağ bağlantınızın hızını tüm anlık sorunları raporlayan PRTG Network Monitor programı gelişmiş bir ağ trafiği izleme hizmetidir. Eğer sizde ağ trafiğinizi profesyonel olarak takip etmek istiyorsanız PRTG Network Monitor programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Network
VERSIYON
15.4.20.4775
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,026
HEMEN İNDİR (187.01 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?