Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSWTFast

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ülkemizde maalesef internet problemlerini sık sık yaşıyor. İnternet üzerinde oynadığınız oyunlarda gecikme ve sunucu sorunu yaşıyorsanız WTFast programı ile sorunları çözebilirsiniz. MMORPG tarzındaki oyunlarda delay yani gecikme gerçekleşmektedir. Yüksek pingi yani ağ üzerinde yaşanılan gecikme sorunlarını çözebilen WTFast programını küçük boyutlu olduğundan dolayı tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızın işletim sistemini hiçbir şekilde yormayan WTFast programını indirdikten sonra çalıştırın. Karşınıza bir oyun listesi çıkacaktır. Listeden oyun seçtikten sonra önemli olan nokta ise oyuna kendi IP adresinizle girmeniz gerekiyor.

Yazılımın arayüzünde bulunan ''Login the game with your own IP adress'' seçeneğini işaretledikten sonra farklı bir IP üzerinden giriş yapmasını engellemiş olacaksınız. 

Ülkemizde sevilerek oynanılan Diablo 3, Dota 2, League of Legends, World of Warcraft, Guild Wars 2, World of Tanks gibi oyunlar için tercih edebşkşrsşbşzç 

Yazılım ilk bir ay deneme süresi için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Faydalanmak için tamamen ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Memnun kalırsanız aynı üretici adresinden üyelik satın alabilir ve kesintisiz oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.2.15.
BOYUT
5.56 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,427
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.