Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WiFi HotSpot Creator


WiFi Noktası Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

WiFi HotSpot Creator programı ile kablosuz ağ olarak bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede internet için tercih edilen mobil cihazınızdan internete anında erişim sağlayabilirsiniz. 

Etkin WiFi noktası oluşturmanıza imkan sağlayan WiFi HotSpot Creator programı kullanıcılar için bilgisayarlarına internet erişimi sunmaktadır. Pratik bir kullanım için destek sunan WiFi HotSpot Creator programı kolay taşınabilir WiFi için oldukça etkileyici. 

Kendi bilgisayarlarınızı ve dizüstü bilgisayarlarınızda etkin internet bağlantıları oluşturabilmeniz için tasarlanmıştır. Tüm kullanıcılar için belli bir seviyede bulunan son derece yararlı içerisinde birkaç yapılandırma seçeneği bulunduran seveceğinize inandığım bir hizmet olup yaratıcı gruplar oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. WiFi HotSpot Creator ile konferans ayarlarını tek bir pencerede kurabilirsiniz. Kolayca WiFi etkin noktaları oluşturmanıza imkan sağlayan program Windows üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Eğer sizde kablosuz ağ bağlantısı için etkin noktalar oluşturmak istiyorsanız WiFi HotSpot Creator programını kullanarak anında erişim kazanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
4.22 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
10,706
GELİŞTİRİCİ
DanuSoft
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.