Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yüksek Kaliteli Yeni FPS Oyunu

Rainbow Six Siege, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz FPS tarzında yepyeni bir oyundur. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanan Rainbow Six Siege oyununda bir özel tim askeri olarak teröristlere savaş açmamız gerekiyor. 

Yüksek kalitede grafiklere sahip olan Rainbow Six Siege oyunu Call of Duty serisi gibi klişe haline gelen FPS oyunlarından biraz daha farklı. Bir süredir tek kişilik oyundan sonra oldukça iyi bir yapımla karşımıza çıkıyor. 

Oyun içerisinde teröristlerle  farklı mekan ve şartlarda mücadele ediyoruz. Karşımıza çıkan her bölümde izleyeceğiniz yolları dikkatli bir şekilde seçmemiz lazım çünkü teröristlerle dolu olan eve kapıdan girmek yerine pencereden yada çatıdan girmek bir süre gizliliğinizi korumak için akıllıca bir hareket haline gelebiliyor. 

Yüksek teknolojiye sahip savaş araçlarını kullanma olanağı veren Rainbow Six Siege oyununda teröristlerin ve rehinelerin yerini bulmak için minik droneları kullanabiliyorsunuz. Oyunda kurulmuş olan odaları gözetleyip bir sonraki adımı iyi bir şekilde izlemeniz gerekmektedir. Rehineleri bulmamız gereken bu oyunda birde rehineleri sağ salim çıkış noktasına ulaşırmanız gerekiyor. Üstün yeteneklere sahip olan askerlerden oluşan bir terörle mücadele timinin üyesi olarak oyun içerisine dahil oluyor. İşte orda filmler kopuyor desek yeridir. Farklı ve yeni bir FPS deneyimi yaşamak istiyorsanız Rainbow Six Siege'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,033
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?