Ravenfield

Ravenfield indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz FPS Oyunu

Gerçekçi fizik hesaplamalarının yer aldığı iyi bir FPS deneyimine ne dersiniz?

Battlefield oyunlarındaki aksiyonu aratmayan aynı zamanda keyifli zamanlar yaşamanıza imkan sağlayan Ravenfield bağımsız olarak geliştirilen başarılı bir FPS oyunudur. Windows bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda mavi ve kırmızı askerler arasında gerçekleşen savaşın ortasındayız. 

Birbirinden hoşlanmayan iki rakibin yer aldığı Ravenfield oyununda hepsinin tek bir amacı karşı tarafı yok etmek. Ancak bu savaş alanındaki hakim olmak sanıldığı kadar kolay değil. Büyük bir mücadele vermek gerekiyor. Oyunda oyuncular mavi tarafın yerine geçip bu savaşa son bulmaya çalışıyor. Bir anda aksiyone dahil olduğumuz Ravenfield oyunu içerisinde motorlar, arabalar, farklı araç türleri bulunduruyor. Bununla birlikte düşmanlarınızı avlamak için çeşitli silah seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. İsterseniz tank kullanarak savaşın isterseniz de helikopter kullanarak havadan düşmanlarınıza füze yağdırıp onları yok edebilirsiniz. 

Aynı zamanda oyun içerisinde kullandığınız araçları hasar anında tamir etmeniz de mümkün. Gerçekçi fizik hesaplamaları içerdiğinden dolayı gerçekleşen patlama sonrasında araçların parçası havada uçuşuyor yahut bunun beraberinde cesetlere tanık oluyoruz. Yüksek performans bir deneyim sunan oyunun grafikleri ne yazık ki orta düzeyde ancak etkileyici bir atmosfere sahip olduğundan bu rahatsız edici bir unsur olmuyor. 

Halen geliştirme aşamasında olan oyun şimdilik tek kişi olarak oynanıyor ancak ileride multiplayer oyun modlarının eklenmesi bekleniliyor. Eğer sizde gerçekçi bir FPS deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka Ravenfield'ı Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,656
HEMEN İNDİR (61.3 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?