ReCore

ReCore

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Robot Aksiyon Oyunu

ReCore, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Xbox One ve PC platformları için piyasayasürülen bir aksiyon-macera oyunudur. , Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülen bir aksiyon-macera oyunudur. 

Günümüz kült oyunlarında sayılı olarak sayılabilecek FPS oyunlarının temellerini atmayı başaran Metroid Prime'ın yapımcısı Keiji Inafune, yeni oyunu olan ReCore ile aynı etkiyi bırakmak için çalışacak. Oyunun içeriğinde karakterimizin uzunca macerasının yanı sıra oyun kendi içerisindeki has evreni anlatılacak. Kendisine karşı nedenini bilmediğimiz bir düşmanlık içinde olan ana karakterimiz, düşman robotların arasına düşüyor ve hayatta kalmak için çaba harcıyor. Oyun da tam anlamıyla bu konu ele alınarak sürdürülüyor.

Hayatta kalabilmemizdeki en büyük etkenlerden biri de robotlarımızdır. Düşman robotlardan elde ettiğimiz küreler sayesinde onları şekilden şekle koyabiliyor ve çeşitli özelliklerini kullanabiliyoruz. Herhangi birşey takip edilecekse başka bir robot, bir kapı kaldıralacaksa da bambaşka bir robot yapıyoruz. Bu güzel özellikler sayesinde hem düşmanlara karşı geliyor hem de hayatta kalabiliyoruz.

Görsel olarak da zengin grafiklere sahip olan bu oyun da kullanılan hoş renk paleti ve çizim tekniğiyle çok mükemmel bir oyun elde etmiş oluyor. Belli bir hikayesinin olmasının da avantajı ile bu oyun oynayış da eklenince, uzun süre konuşulacak bir oyunun çıkmasına olanak sağlıyor. Güzel özelliklerine ek olarak Play Anywhere özelliğini de destekliyor. Yani ReCore'u Xbox One üzerinden aldığınız takdirde hiç bir para ödemeden PC üzerinden de oyanayabiliyoruz, bunun tam tersi durum da direct olarak geçerli.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
1,753
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?