Redie

Redie indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Kuşbakışı Aksiyon Oyunu

Adrenalin dolu bir aksiyon oyununa ne dersiniz?

Kapalı mekanlara baskın yaparak düşmanlarımızı yok etmeye çalıştığımız Redie oyununda aksiyon dolu anlar yaşamanız da kaçınılmaz oluyor. Crimsonland ve Hotline Miami gibi oyunlardan keyif alan oyunseverlerin hoşuna gidecek bir yapım olup top down shooter türündedir. Oyunda düşman askerleriyle savaşan bir kahraman oluyor. Teröristlere karşı büyük bir mücadele verdiğimiz oyunda görevimiz için silahları kuşanıyor bununla birlikte düşman üslerini basarak düşmanlarımızı avlamak için büyük bir mücadele veriyoruz. 

Oyunun ne yazık ki belli bir hikayesi yok. Hikayeli oyunları sevenleri bu anlamda mutsuz edecek olan oyun buna rağmen içerisinde aksiyon dolu anlar bulunduruyor. 13 farklı silah seçeneğinin yer aldığı oyunda fizik hesaplamaları gerçekçi bir yapıya sahip olduğundan oldukça iyi bir deneyim yaşıyoruz. Düşmanlara saldırabildiğimiz gibi düşmanlar da bizlere saldırmak isteyecek. Onlarında öldürücü vuruşları olacaktır. Bu nedenle her adımınızı iyi bir şekilde atmanız gerekiyor. 

Grafikler açısından kaliteli bir düzeye sahip olan Redie oyununda kuşbakışı kamera açısıyla ilerliyoruz. Zaman zaman kapıları açıp odalara baskın yapıyor ve aksiyon dolu anlar yaşıyoruz. Eğer sizde farklı açıdan aksiyon deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka Redie'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,192
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?