Resident Evil 4

Resident Evil 4

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Canavarlarla Savaşma Oyunu

Serinin en iyi korku oyunlarından biri olan Resident Evil 4 oyununda yer alan radikal değişiklikler oyunseverleri mutlu edecek. Serinin ikinci oyununda ana kahramanımız olan Leon S. Kennedy yine bir ana kahraman olarak karşımızda.

Oyunda hatırlayacağınız üzere Leon zombiler tarafından ne yazık ki istilaya uğramıştı. Resident Evil 4 oyununda Raccoon City'den kurtulmaya ve arkadaşlarınızın izini bulmak için mücadele ediyordu.

Ancak bu seride Leon tamamen farklı bir maceraya atılıyor. Amerikan başbakanın kızının kaçırılmasıyla başlayan maceramızda Leon olay üzerine başkasının kızını bulup kurtarmakla görevlendiriliyor. Bu nedenle Avrupa'nın kırsal kesimlerine yolculuğumuz başlıyor.

Leon görevi ziyaret etmiş olduğu bir köyde canavarlarla karşılaşıyor. Ürpertici gerçekler ve korkunç canavarlarla karşılaştığımız Resident Evil 4 oyununda bu durumdan kurtulabilmek için başkanın kzının izini bulabilmesini sağlamakta bize kalıyor. 

2014 yılında yayınlanmış olan oyunun değişikliğe uğrayan versiyonu olarakta görebiliriz. İçerisinde yer alan gelişmiş grafikler ile oyunseverleri mutlu edecek bir kalite sunmayı amaçlıyor. Diğer seriye göre Resident Evil 4 oyununda kamera açıları değişikliği ise gözümüzden kaçmıyor.

Sabit bir kamera açısıyla oyunda kahramanımızı yönetmeye çalışıyoruz. 3 boyutlu yapıya geçiş yapara 3. şahus bakış açısından kahramanımızı kontrol etmemiz mümkün. Öyleyse kaçırılan başkanın kızını kurtarmak için canavarlarla savaşmak istiyorsanız Resident Evil 4 oyununu mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,792
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?