Resident Evil 5

Resident Evil 5

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Başarılı Korku Oyunu

Resident Evil 5 oyununda sizleri korku dolu anlar bekliyor!

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Resident Evil 5 oyunund yeni bir kıtaya yolculuk etmeye ne dersiniz? Survivor horror türünün klasik örneklerinden biri olan Resident Evil 5 oyununda serinin önceki oyunlarına göre farklı bölgeleri ziyaret ediyoruz. Oyunda hatırlayacağınız üzere serinin ilk 3 oyunu Raccom City olarak geçiyordu. 4. oyunda ise Avrupa'ya konuk olmuştur. Serinin 5. oyununda ise oyuncuları heyecanlı bir oyun deneyimi bekliyor. 

Chris Redfield adındaki karakterimiz yıllar sonra BSAA adındaki uluslararası biyolojik terörle mücadele kuruluşuna katılıyor. Oyunda kuruluşa katılan kahramanımız Afrika'daki biyolojik silah ticaretin kaynağını araştırmakla görevlendiriliyor. İşte tamda bu esnada maceramız başlıyor. Ancak çok kısa bir süre içerisinde köydeki insanların kana susamış zombilere dönüştüğüne tanıklık ediyoruz. Oyunda dört bir yanı tehlikelerle dolu olan Chris'in kurtulması için yardımımız gerek. 

Resident Evil 5 oyununda tek bir kahraman değil 2 kahramanımız bulunuyor. Aynı zamanda oyunda yardımcımız olan kahramanla birlikte yaratıklarla da savaşabiliyoruz. Bulmaca tabanlı olan oyunda bulmacaları çözebilmek için yardımcımızın yeteneklerinden faydalanıyoruz. Dilerseniz envanter paylaşımı da yapabilirsiniz. 

Kahramanlar son derece iyi modellendirilmiş olup kaliteli grafiklere sahip olan Resident Evil 5 oyununda bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyor ve oyunda birçok farklı mekanı da ziyaret edebileceğini unutmayın. Eğer sizde bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka Resident Evil 5'i denemelisiniz.

Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHZ Intel Core 2 QQuad veya 3.4 GHZ AMD Phenom II X4 işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip Nvidia GeForce 9800 veya AMD Radeon HD 7770 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

- 15 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,227
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?