Resident Evil 6

Resident Evil 6 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Zombi Macera Oyunu

Resident Evil'in 6. serisinde ise zombilerden kurtulmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor!

Zombi temalı başarılı bir oyun olup oyun içerisinde 4 farklı kahraman yer almaktadır. Bu kahramanların ortak bir hikayede birleşen hayatları konu edilmş. Oyun içerisinde ilerledikçe yeni kahramanlar arasında hızlı geçişler yapabiliyorsunuz.

Aynı zamanda farklı kahramanlar arasında geçiş yaparken farklı bölgeleri de ziyaret ediyoruz. Serinin ilk oyunlarının konu alındığı Resident Evil 6 oyununda Raccom City zombi felaketinden sonra ortaya çıkan ve üzerinden geçen yıllar bile bir işe yaramamış olacak ki halen terör durdurulamamış.

Serinin 5. oyununa biyolojik silahlar yer alıyor. Ancak bu oyunda teröristler bu virüsü dünyanın farklı noktalarından aniden ortaya salıyor. İnsanoğlu bu durum karşısında hazırlıksız olduğu için yeni bir zombi felaketi de başlamış oluyor.

Oyun içerisindeki amacımız saldırının kaynağını bulmak. Leon ve Chris adındaki kahramanlarımıza verilen görevleri gerçekleştirmemiz gerekiyor. Maceranın hiç susmadığı başarılı bir oyun olup oynanış bakımından oyunseverlere yenilikler sunuyor. Hareket halindeyken nişan alarak zombileri yok edebilirsiniz.

Ne yazık ki oyunda sürekli olan aynı düşman modellemeleri yer alıyor. Bu nedenle oyun zaman zaman sıkıcı hale gelebiliyor. Grafik açısından başarılı olan oyunu Windows bilgisayarınızda oynayarak sizde macera dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

Resident Evil 6 Sistem Gereksinimleri

- Vista işletim sistemi

- 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo beya 2.8 GHZ AMD Athlon X2 işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce 8800 GTS ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 16 GB boş depolama alanı

- Standart bir ses kartı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,798
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?