Resident Evil 7

Resident Evil 7

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Korku Oyunu

Resident Evil 7, Korku ve gerilim denildiğinde akla ilk gelen oyunların başında olan Resident Evil serisinin en son oyunu yine ilgi odağı olacak gibi. Dünden bugüne çizgisini bozmadan klasik olarak ileleyen oyunumuzda sabit bir kamera açısıyla dikkatleri üzerine çekecek şekilde kahramanlarımızı yönetebiliyor, adım adım ileleyip zombilerle savaşabiliyoruz.

 Savaşma esnasında önceliğimiz bulmacaları çözmek tabi.Önceki serilerinde bu yapı daha belirgindi. Resident Evil 4'te ve Resident Evil 5'te aksiyon katmak adına bir 3. şahıs bakış açısına yönelme olmuştu. Resident Evil 6 da grafiklerden kaynaklanan hatalardan dolayı kötü bir izlenim bırakmıştı. Bunlardan ders alıp yoluna daha başarılı bir Resident Evil 7 serinin önceki oyunlarıyla kıyasladığımızda çok büyük farklılıklar gösteriyor. Oyun yenilenen oyun tecrübesi sunuyor.
Resident Evil 6 serisindeki hayal kırıklığından dolayı bu açığı kapatmak adına daha çok korku-macera bütünlüğü söz konusu.

 Tam anlamıyla Resident Evil 7 yeni oyun motoruna kavuşuyor. Yenilenen arayüz ve grafikleri sayesinde işte bu diyebileceğiniz oyunumuzu oynamanızı tavsiye ediyorum. 
Resident Evil 7'nin başlıca gereksinimlerini şu sıralayabiliriz:
- 64 bit Windows 7 işletim sistemi ile daha üst versiyon bir 64 bit Windows işletim sistemi
- 2.7 GHZ Intel Core i5 4460 işlemci veya AMD FX-6300 işlemci
- 8 GB RAM
- Nvidia GeForece GTX 760 veya AMD Radeon R7 260X ekran kartı
- DirectX 11
- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,107
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?