RiftCat Desktop Client

RiftCat Desktop Client

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sanal Gerçeklik Emülatörü

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış RiftCat Desktop Client sayesinde bilgisayarınızda çalışma gösteren sanal gerçeklik oyunlarını mobil cihazınıza aktarabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olmasının yanısıra yüksek grafik kalitesine sahip olan sanal gerçeklik oyunlarını mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz. 

HTC Vive ve Oculus Rift gibi sanal gerçeklik sistemleri için hazırlanmış RiftCat Desktop Client programı mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. VRidge uygulmasıya eşleşerek bilgisayarınızdaki görüntüyü hızlı bir şekilde WiFi ağınız üzerinden mobil cihazınıza aktarmaktadır.

Tüm bunların yanısıra Google Cardboard gibi mobil sanal gerçeklik gözlüklerin kullandığı mobil cihazlarınızın hareket sensörlerini SteamVR ve Oculus Rift sanal gerçeklik sistemlerinde yer alan sensörlerle eşleştirmektedir. Bu sayede sisteminizde çalışan yüksek kaliteli grafiklere sahip sanal gerçeklik oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. 

Makul bir fiyata sahip Google Cardboard sanal gerçeklik gözlüğünüz saysinde yüksek fiyatlı sanal gerçeklik sistemleri için hazırlanmış olan oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Elbette bunu çalıştırmak için Vridge Android uygulamasını Android cihazınızda kurmanız gerekiyor. Eğer sizde RiftCat Desktop Client'i çalıştırmak istiyorsanız VRidge uygulamasını Android cihazınıza burdan indirebilirsiniz

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,405
HEMEN İNDİR (1018.88 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?