ScreenCamera indir
ScreenCamera

ScreenCamera indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Ekran Görüntüsü Video Olarak Kaydetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ScreenCamera programı sayesinde masaüstü ekranınızı kaydedebilirsiniz. Video olarak aktiviteleri kaydetmek dışında fotoğrafları da kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınızda gerçekleştirmiş olduğunuz görüntülü görüşmeleri dahi video olarak kaydedebilirsiniz.

Facebook görüntülü görüşmeleriniz, Skype görüntülü görüşmelerinizi ve diğer görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Video görüşmelerini kaydetmek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir program olup temiz bir arayüze sahiptir. 

Ekranın tamamını kaydedebildiğiniz gibi kendi belirlemiş olduğunuz bir bölümü de kaydedebilirsiniz. Fare işaretçinizin etrafındaki alanı kaydetme özelliği ise oldukça etkili bir özelliktir. Video kaydederken mevcut kaydetme işlemini duraklatabilir yahut dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

Kayıt sırasında fare işaretçisini saklamanız ve göstermeniz de mümkün. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı. Eğer sizde ekran görüntüsünü video ve resim olarak kaydetmek istiyorsanız ScreenCamera programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.0.7.00
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,214
HEMEN İNDİR (6.87 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?