Serious Sam VR: The Last Hope

Serious Sam VR: The Last Hope

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sanal Gerçeklik Destekli FPS Oyunu

Sanal gerçeklik sistemine özel olarak geliştirilmiş bir oyun deneyimine ne dersiniz?

Sanal gerçeklik deneyimini yaşamak isteyenler için harika bir oyun diyebiliriz. HTC Vive sanal gerçeklik sistemine özel olarak geliştirilmiş başarılı bir oyundur. Bu oyunu elbette oynayabilmeniz için sanal gerçeklik gözlüklerini kullanmanız gerekiyor. 

Bilgisayarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir FPS oyunu olup yeni teknolojiye ayak uyduruyor. Bir zamanlar bilgisayarımızda oynadığımız süper eğlenceli başarılı bir FPS oyunu olup Serious Sam VR: The Last Hope oyununda günümüz teknolojisinin tüm nimetleri faydalanacak şekilde tasarlanmış olup sanal gerçeklik desteğiyle heyecan dolu anlar yaşayabiliyorsunuz. 

Kahramanımız Sam oyunda Mental adlı düşmanına karşı savaş veriyor. Mental emrindeki canavarlarla birlikte dünyayı istila etmek için harekete geçen Serious Sam VR: The Last Hope oyununda dünya savunma gücünün başındaki general olan Sam ise silahlarını kuşanmaktadır. BC Saratoga adlı savaş gemisinden yola çıkarak dünya üzerindeki tüm canavarları temizlemeye başlamaktadır. Oyunda bizde onun bu macerasına eşlik ederek ilerlemeye çalışıyoruz. 

Serious Sam VR: The Last Hope oyunlarında düşmanlar bize dört bir yanından saldırmaya başlıyor. Yeni versiyonunda da aynı şeyi yapıyorlar değişen birşey yok ancak sanal gerçeklik olaya farklı bir boyut kazandırıyor olup elinde bombalarla kamikaze yapmak için bize düşman koşan düşmanları sanal gerçeklikte tecrübe etmek için oldukça iyi bir tecrübe sunuyor. 

Serious Sam VR: The Last Hope Minumum Sistem Gereksinimleri
- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- i5 4590 işlemci

- 6 GB RAM

- AMD R9 290 veya Nvidia GTX 970 ekran kartı

- DirectX 11

- 10 GB boş depolama alanı

- HTC Vive sanal gerçeklik sistemi ve el kontrol cihazları

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,343
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?