Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ninja Oyunu

Shadow Warrior 2, Windows bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ninja temalı bir FPS oyunudur. İlk oyunu 1997 yılında, Duke Nukem'in de yapımcısı olan 3D Realms tarafından geliştirilen Shadow Warrior, çıkmış olduğu o yıllarda çok beğenilip en sevilen oyunlar arasına girmişti. Bir ninja oyunundan beklenildiği gibi silah da kullanabilen ninjamızı kontrol ettiğimiz oyun, hem FPS mekaniklerini sonuna kadar kullanıyor hem de kılıcın gücünü hissettiriyordu.
 
Polonyalı oyun geliştiricisi Flying Wild Hog, 15 yıl sonra seriyi günümüze aktarmaya başladığını açıklamıştı. 2013 yılında çıkan yeni Shadow Warrior, önceki oyununun oynayışını ve atmosferini korumasıyla beraber eski oyunların günümüze nasıl aktarılabileceğini ders niteliğinde ortaya koymuştu. Daha sonra ikinci oyunla birlikte tüm mekaniklerin daha iyi performans gösterdiğini, daha fazla silah seçeneğiyle oyunun bambaşka bir şekile büründüğünü görebilirsiniz. 
 
Kendinize hem eğlencenin hat safha da olduğu hem de zorlayıcı bir FPS oyunu arıyorsanız, Shadow Warrior 2 kesinlikle göz atılması gereken muazzam bir oyun.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,342
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?