Shadwen Demo

Shadwen Demo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gizlilik Tabanlı Aksiyon Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Shadwen oyununda gölgeler içinde hareket eden bir suikastçıyla heyecan dolu anlar sizleri bekliyor. 

Etkileyici oyun dinamiklerinin yer aldığı Shadwen'da yer alan kaliteli grafikler bulunuyor. Gizlilik tabanlı etkileyici bir aksiyon oyunu olup Orta Çağ'a doğru yolculuk ediyoruz. Kahramanımız olan Shadwen feodal beyliğin kralını öldürmeli. Oyun içerisinde ona verilen bu görevi gerçekleştirecekken yetim küçük bir kızla karşılaşıyor daha sonra bu kız Shadwen'ın geleceğini şekillendiriyor. Lily adındaki bu kız Shadwen ile yola çıkıyor. Ancak düşmanları Lily önünde yok etmek istemeyen Shadwen farklı bir yol bulmalı yada bu ikisi arasında bir tercih yapmalı. Oyun içerisindeki görevimiz ise Shadwen'ın düşmanları gizli bir şekilde yok etmek. Görevini tamamlarken Lily'in güvenini kaybetmemeli.

Gerçek amacınız gizleyerek düşmanlarına şiddet kullanarak bu görevi tamamlaması gereken bu oyunun dinamikleri ise olduça etkileyici. Eğer oyunda yeriniz belli olursa gardiyanlar sizi sürekli olarak aramaya fevam ediyor. Yakalandığınız zaman gardiyanlar sizleri hızlı bir şekilde öldürebilir bu nedenle çok dikkatli olmanız gerekiyor. Düşmanlarınızı öldürdükten sonra cesedi hemen göz önünden kaldırarak halatla çatılar arasında hızlı geçişler yapmanız gereken Shadwen oyununda tavandan sessizce aşağıya inerek düşmanlarınızı temizleyip tekrar gölgelere dönmeniz gerekiyor. 

Grafik açısından oldukça iyi olan Shadwen oyununda gölgeler içinde hareket etmeniz gerekiyor. Heyecanın bir an bile eksilmediği Shadwen oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,444
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?