Shardbound

Shardbound indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Online Kart Oyunu

Güzel görünümlü taktiksel bir savaş deneyimine ne dersiniz? 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış online bir alt yapıya sahip olan Shardbound oyununda kendi destenizi oluşturup rakiplerinizle taktiksel kart savaşları yapıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan Shardbound oyununda fantastik bir dünyanın kapıları sonuna kadar açılıyor.

Antik ve yok olmakta olan bir dünyanın parçalarının gökyüzünden düştüğüne tanık olduğumuz Shardbound oyununda bizde bu dünyanın bir parçasıyız. Bununla birlikte ganimet ve şöhret için savaşan kahramanların yerine geçip kendi evimizi kurabiliyor ve kendi evimize arkadaşlarımızı da davet edebiliyoruz. Tüm bunların sonrasında ise durmadan savaşmaya başlıyoruz. 

Shardbound nasıl oynanır?
Shardbound oyununda oyuncular farklı kartları toplamanın peşine düşecek. Dolayısıyla kendi ordunuzu oluşturmanız gerekiyor. Orduları savaştırırken özel yeteneklerinizi ve askerlerinizi kullanmanız gerekiyor. Bunun için kartlardan yararlanıyoruz. Sıra tabanlı bir savaş sisteminin yer aldığı oyunda strateji ve rol yapma öğeleri bulunuyor.

Shardbound oyununda kahramanlarımızı izometrik kamera açısıyla kontrol edebiliyor ve petekler üzerinden harekete geçiyoruz. Genel olarak etkileyici bir atmosfer yer alıyor. Eğer sizde online bir sistemin yer aldığı taktiksel savaş oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Shardbound'u denemelisiniz. 

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,307
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?