Shardlight

Shardlight

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Retro Tarzda Macera Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Shardlight oyununda kıyamet sonrası geçen dramatik bir hikayeye tanık oluyoruz. Kaliteli grafiklerin yer aldığı başarılı bir oyun olup dünyanın nükleer bombalar sebebiyle harabeye döndüğünü görüyoruz. Bombalar ard arda düştüğünden dolayı insanlık ve hayat durma noktasına gelmiş.

İnsanoğlunun tüketmeye alıştığı kaynaklar birer birer tükenmiş olup bu nedenle sınırlı kaynaklar üzerindeki hakimiyeti de büyük sorun haline gelmiş. Tam da böyle adaletsiz bir hükümet tarafından yönetilen ve baskıcı bir ülkeye konuk oluyoruz. Oligarşik yapıda olan bu oyunda hükümet bütün kaynaklar üzerinde güç kullanıp hakimiyet elde edilmiş olup hükümet elde etmiş olduğu kaynakları zenginlerin desteğini kazanmak için bunu bir ticari olarak kullanacaktır. 

Sorunu ortadan kaldıran ve fakir insanlar için birşeyler yapmamız gereken Shardlight oyununda gizemli yöntemin sırrını çözmeye çalışıyoruz. Fakir insanlar yardım alamadığı için hastalıklarla ve açlıkla yüzleşmek zorunda kalıyoruz. Oyun içerisinde kahramanımız Amy Wellard ise hükümet adına çalışan bir yetkili hükümetin sunmuş olduğu desteği kimin kazanacağınız belirlemek için çalışıyor.

Kahramanımız bu tuzaklar karşısında çıkan zorlu bulmacaları atlatmak zorunda. Shardlight sürükleyici aynı zamanda özgün bir hikayeye sahip retro grafiklerin hakim olduğu başarılı bir oyun olduğundan dolayı Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Shardlight'ın minimum sistem gereksinimleri:

- Windows ME işletim sistemi

- Pentium işlemci

- 64 MB RAMÜ

- DirectX 5.2

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,586
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?