SIM - Sara Is Missing

SIM - Sara Is Missing

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Macera Oyunu

Sara'yı telefonunu kurcalayarak bulmanız gerekiyor!

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış sıradışı harika bir oyundur. Ücretsiz olarak sunulan oyunda dedektif oluyoruz. Dedektif olduğumuza göre kaybolan birini bulmaya çalışacağız elbet ancak bu sandığımız kadar kolay olmayabilir. Sara bir anda kendinden biz iz bırakmadan kayboluyor. Ondan geriye kalan tek şey ise telefonu! 

Ona telefonunu kullanarak ulaşmaya çalışıyoruz. Kaybolan Sara'yı bulmaya çalışan birinin yerine geçtiğimiz SIM - Sara Is Missing  oyununda telefonu kurcalayarak Sara'nın kim olduğunu yahut kimlerle iletişim kurduğunu bununla birlikte başına neler geldiğini bulmaya çalışıyoruz. 

Gerçekçi bir şekilde dizayn edilmiş olan oyunda zaman zaman yabancılarla sesli görüşmeler yapıp onlarla mesajlaşıyoruz. Sara hakkında bize bilgi verebilecek videoları bizlere gönderebiliyorlar. Bu sayede onu bulmak daha kolay bir hal alıyor. Oyunda alacağımız kararlar ise oyun içerisinde nasıl ilerleyeceğimizi bizlere gösteriyor. 

Farklı grafiklere sahip sıradışı sürükleyici bir macera oyunu olup Windows bilgisayarınızda SIM - Sara Is Missing oyununu oynayarak Sara'yı bulmak istiyorsanız sitemizden indirme işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,000
HEMEN İNDİR (57.21 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?