Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Six Guns
Windows İçin Konvoy Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 işletim sistemli bilgisarınızda oynayabileceğiniz Six Guns oyununda vahşi batıda geçen bir kovboyun hikayesine konuk oluyorsunuz. 

Mobil platformdaki başarısının ardından aynı başarıyı Windows 8 işletim sistemli bilgisayarlarında gerçekleştirmek isteyen Gameloft açık dünya yapısına sahip olan oyunu ile karşımızda. 

Aksiyon oyunu olup TPS yani Third Person Shooter yani 3. şahıs bakış açısından kontrol ettiğiniz Six Guns oyununda yalnız konvoy olan Buck Crosshaw'ı kontrol ediyorsunuz. Kahramanınızı yönettiğiniz bu oyunda tüm haksızlıklara karşı geliyorsunuz. Çünkü kahramanımız Buck Crosshaw hayatı boyunca hak etmeyen hiç kimseye ateş açmamıştır. Farklı olaylar onu bir kanun kaçağı olarak gösterdiktem sonra kendini ölmüş gibi gösterip bu durumdan sıyrılmak amacıyla Arizona'ye kaçmış ve beladan kurtulduğunu sanarken bu kez farklı türde olaylarla karşılaşıyor. 

Farklı belalara bulaşan konvoy gizemli topraklarda buluyor kendini. Kendisini çevreleyen şey tepelerde uyanmakta olan şeytani bir güçten başka birşey değil.. 

Oldukça derin bir hikayeye sahip olan Six Guns oyununda atınızı alıp Oregon ve Arizona eyaletlerinin geniş açık dünyasında herhangi bir sınırlama olmadan keşif yapmaya çıkıyordunuz. Oyunda karşınıza kanun kaçakları, eşkiyalar, haydutlar, vampirler ve kurt adamlar gibi insanı etkileyecek güçte yaratıklar çıkıyor. Maceralarınızın konusu olan bu yaratıklarla baş etmeniz gerektiği gibi size verilen 40 görevin peşinde koşturmanız gerekiyor. Farklı görev seçeneklerinin oyuna renk kattığını söylemek mümkün. Oyunda birçok değişiklik yapabiliyorsunuz. Bindiğiniz atı bile değiştirebilirsiniz. Oyun içerisinde 8 farklı at cinsinden birini seçebilir ayrıca kazandığınız paralar ile farklı güçler silahlar satın alabilirsiniz.. 

Kaliteli grafikleri ile dikkat çeken oyun sinematik olması ile oyunseverlerin tercihi oluyor. Konvoy oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Six Guns oyununu mutlaka denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,538
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.