SMRecorder

SMRecorder indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ekran Kayıt ve Görüntü Yakalama Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SMRecorder programı sayesinde masaüstünüzde gerçekleşen işlemleri video olarak kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu elde ettiğiniz videolara ses ekleyebilirsiniz. 

Çekmiş olduunuz bu ekran görüntüsünü AVI video formatında bilgisayarınıza kaydedebilir ve istediğiniz yerde rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Kaydedilmiş olan video ve sesleri kolay bir şekilde senkronize etmenize imkan sağlayan SMRecorder programı kaydedilen sesleri MP3 formatına dönüştürmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca kameranızı kullanarak görüntü kayıt işlemini de yapmanız mümkün. 

Eğitim yahut sunum videosu hazırlamak amacıyla kullanabileceğiniz SMRecorder programı masaüstünde elde ettiğiniz videoların yanında web kameranızı kullanarak video kaydını da yapmanıza imkan sağlıyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede hem kamera kayıt yapabiliyor hemde ekran kaydı yapabiliyor.

Kolay kullanılabilir olmasının yanısıra çoklu dil seçeneklerinden faydalanmanız da mümkün. Eğer sizde  masaüstü ve web kameranızın videosunu kaydetmek istiyorsanız SMRecorder programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.3.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,208
HEMEN İNDİR (175.12 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?