Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

SMRecorder

reklam

Ekran Kayıt ve Görüntü Yakalama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SMRecorder programı sayesinde masaüstünüzde gerçekleşen işlemleri video olarak kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu elde ettiğiniz videolara ses ekleyebilirsiniz. 

Çekmiş olduunuz bu ekran görüntüsünü AVI video formatında bilgisayarınıza kaydedebilir ve istediğiniz yerde rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Kaydedilmiş olan video ve sesleri kolay bir şekilde senkronize etmenize imkan sağlayan SMRecorder programı kaydedilen sesleri MP3 formatına dönüştürmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca kameranızı kullanarak görüntü kayıt işlemini de yapmanız mümkün. 

Eğitim yahut sunum videosu hazırlamak amacıyla kullanabileceğiniz SMRecorder programı masaüstünde elde ettiğiniz videoların yanında web kameranızı kullanarak video kaydını da yapmanıza imkan sağlıyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede hem kamera kayıt yapabiliyor hemde ekran kaydı yapabiliyor.

Kolay kullanılabilir olmasının yanısıra çoklu dil seçeneklerinden faydalanmanız da mümkün. Eğer sizde  masaüstü ve web kameranızın videosunu kaydetmek istiyorsanız SMRecorder programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.2
BOYUT
175.12 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,590
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.