Soldiers Inc.

Soldiers Inc.

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Asker Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Soldiers Inc. oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Sosyal bir strateji oyunu olup müzikleri iyi oldukça başarılı. Kaliteli grafiklerin yer aldığı oyunda karakterlerin diyaloglarının seslendirmesi oldukça iyi. 

İlginç bir bilim kurgu temasına sahip olan oyun içerisinde fantastik öğelerin yer aldığını görüyoruz. Oyunda yönettiğimiz ordunun ve bölge almak için çok sayıda ekipman bulunuyor. Oyunun alıştırma bölümünde ise sizlere Mr. Black adındaki sinsi komutan yardımcı olacaktır. Bu sayede oyuna alışmada fazla da sorun yaşamamış oluyorsunuz. Online bir oyun olduğu için diyalog seslendirmeleriyle oyuna kendinizi fazlasıyla kaptırmanız söz konusu olabiliyor. 

Ücretsiz olmasına rağmen sosyal kaçınılmaz bir oyun olup yeteneklerinizi ve binalarınızı güçlü tutmak istiyorsanız şayet ara sıra cüzdanınıza bakmanız gerekebiliyor. Bina onarımı yada yapımında diğer milletlerle anlaşma gereği para alışverişinde bulunuyorsunuz. Ücretsiz olarak kayıt olup oyuna sorunsuz bir giriş yapabilirsiniz. Keyifli müziklerin yer aldığı Soldiers Inc askeri strateji oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,859
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?