Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sonic Dash
Sonsuz Koşu Sonic Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sonic Dash oyununu Windows 8 işletim sistemli bilgisayar ve tabletlerinizde oynayarak aksiyon dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. Sonic'i bilmeyen yoktur ama biz yine de hatırlatalım. Oyun konsollarında uzun yıllar boyunca sevilen ve daha sevilmeye devam eden Sega'nın maskotu haline gelen kirpi karakteri oyun dünyasına giriyorsunuz. Sadece oyunu değil ayrıca anime, çizgi romanları, çizgi filmleri ile de karşımıza çıktı. 

Kırmızı ayakkabısı, mavi teni, özel güçleri ve cesaretli oluşuyla bilinen Sonic tüm kirpilerden oldukça farklı özel yapılmış oyunlardan birine kahramanlık yapıyor. 

Dünyanın en hızlı kirpisi olan Sonic ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Koşu türünde olan oyun oynayış akımından yeni mobil oyuncuların da yakından takip etmiş olduğu son zamanların trendi olan Temple Run'a benziyor. Ancak bu oyunda mekanlar Sonic'in özelliklerini öne çıkartıcak şekilde tasarlanmış olup sonsuz koşu oyununa başlıyorsunuz. Karşınıza çıkan engelleri hızlı bir şekilde geçerek gidebildiğiniz kadar gitmeniz gerekiyor. 

Bağımlılık yapacak düzeyde olan oyunda günlük görevlerde bulunuyor. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan oyunda dilerseniz farenin tuşlarını kullanın dilerseniz de yön tuşlarından faydalanın. Seçim tamamen sizin. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,527
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.