Special Tactics Online

Special Tactics Online

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Taktiksel Kuşbakışı Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Special Tactics Online taktiksel bir savaş oyunudur. Aksiyonla birleşen öğeleriyle ön plana çıkan Special Tactics Online oyunu top down shooter türünde başarılı bir aksiyon oyunu olup kuşbakışı kamera açısıyla oynanmaktadır. 

Özel harekat timinin başına geçtiğiniz Special Tactics Online oyununda teröristlerin ve suçluların karargahlarınıza baskınlar düzenlemeniz gerekiyor. Onları etkisiz hale getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Gizlice düşman üssüne sızarken yerinizi belli edip bütün düşmanlar alarma geçebiliyor ve işiniz oldukça zorlaşıyor. Düşmanlarını etkisiz hale getirirken diğer düşmanları da hesaba eklemeniz gerekmektedir. 

Özel harekat timinizi oluştururken farklı yetenekli kahramanları da seçmeniz mümkün. Counter Strike versiyonu gibi düşünülebilir olan Special Tactics Online oyunu kahraman sınıfı seçme imkanı sunmaktadır. Taksiksel bir yapı kazandıran Special Tactics Online oyununda kahraman keskin nişancı tüfeklerini kullanabildiğiniz gibi makinalı tüfek, pompalı tüfek gibi ustalık isteyen silahları da kullanabiliyorsunuz. Oyunda para kazanarak yeni silahlar satın almanız da mümkün. PvP modunda rakiplerinize karşı yeteneklerinizi de test edebiliyorsunuz. Eğer sizde taktiksel bir savaş oyunu oynamak istiyorsanız Special Tactics Online'yı denemelisiniz. 

Special Tactics Online Sistem Gereksinimleri:
- Windows 7 işletim sistemi

- 256 MB RAM

- Open GL 3.0 desteğine sahip ekran kartı

- 300 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,570
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?