StarBreak

StarBreak indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Aksiyon Dolu Platform Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış StarBreak oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Farklı oyun türlerini birleştiren ve bolca aksiyon sunmayı başarabilen StarBreak oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Kurgu tabanlı bir hikayenin konu alındığı StarBreak oyununda insanoğlu büyük bir ilerleme kat ediyor. Azimli bir şekilde çalışıp evrenin ve uzayın yaşam sırrın keşfeden insanoğlu Watcher adlı bir gücün dikkatini çekiyor. 

Oyunda kıyamet olarak sebep insanoğlu kendini evrenden siliyor. Ancak geride büyük bir grup kalıyor. Kendi kolonunuzu kurarak insan neslini kurtarmaya çalıştığımız oyununda mücadelere katılıp çeşitli düşmanlarla savaşıp ilerliyoruz. Oynanış bakımından iyi bir platform oyunu olup aksiyon oyununun karışımı şeklinde hazırlanmıştır. 

2 boyutlu olan oyunda bir yandan kahramanlarımızla platformlar arasında zıplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Oyuncular StarBreak'da takımlar kurarak birlikte savaşabiliyorsunuz. Oyunda kuvvetli bölüm sonu canavarlarını ortak olarak yok ederek özel ödüller kazanabiliyorsunuz. Sisteminizin donanımlarını ılımlı miktarda kullanan StarBreak oyununda özel ödüller kazanabiliyorsunuz. Eğer sizde bol aksiyonun yer aldığı savaş oyunlarını seviyorsanız StarBreak'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,721
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?