Subsiege

Subsiege

Son Güncelleme: 5 yıl önce

MOBA Oyunu

Subsiege ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor!

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış oaln oyunda bilim kurgu temalı bir hikaye bulunuyor.  Geleceğe yolculuk ettiğimiz oyunda 2063 yılında geçen oyunda aslında günümüzün şartlarından pek uzak değiliz. Küreel ısınma sonucunda iklimin değiştiğine şahitlik ediyoruz. Bununla birlikte dünyanın çölleştiğini görüyoruz. İnsanoğlu olarak geride kalan tek oksijen kaynağı olan okyanuslara yönleniyor. 

Okyanusun 9 bin km altında oksijen izlerine rastlamamız mümkün oluyor. Oksijenin sınırlı olabilmesi adına beraberinde savaşları getiriyor. İşte bu savaşlarda oksijen bulabilmek için hayatta kalmak adına savaşıyoruz. Genel olarak etkileyici bir ortama sahip olan Subsiege oyunu temel olarak 12 kişilik savaşlar sunuyor.

Okyanusun derinliklerinde yapılan gerçek zamanlı savaşlarda özel deniz altı araçları kontrol etmeye çalışıyor. Bu sebeple Subsiege oyunu benzerlerine göre farklı bir MOBA deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Farklı yeteneklere sahip deniz altı aracı seçenekleri sunan oyunda tatmin edici grafikler bulunuyor. Eğer sizde suyun altında geçen savaşlara katılmak istiyorsanız mutlaka Subsiege'yi denemelisiniz. 

Subsiege sistem gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- 3.5 GHz Intel Core i3 veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB DirectX 11 uyumlu ekran kartı (GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870)

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

- 4 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,020
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?