Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Sudden Attack

reklam

Online Takımlar Arası Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Türk online oyun geliştiricisi olan Peak Games tarafından yayınlanan oyun kısa zamanda çok sevildi. Bir aksiyon bitiyor biri başlıyor.. Bu oyunda aksiyon bitmiyor. Ücretsiz olarak sunulan oyun Türkçe dil desteği ile karşımıza çıkıyor. 

Oyunun kurulumunu yaptıktan sonra aksiyon dolu anlara dahil olmaya başlıyorsunuz. Ücretsiz olması dışında Türkçe yayınlanıyor olması oyunu hoş kılan noktalardan biri. Counter Strike, Point Black gibi güçlü rakipleri olmasına rağmen iddialı bir yapım olduğunu söylemek mümkün. 

Sudden Attack oyununu oynayabilmek gerekli olan istemci dosyasına sahip olmanız gerekiyor. Bunu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunu kurduktan sonra kayıt olmadıysanız kayıt olup hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Kayıt tamamen ücretsiz olup Facebook hesabınız ile kayıt olabiliyorsunuz. 

Oyun içerisinde 40'ın üzerinde harita yer alıyor. Aynı zamanda haritaların büyüklüğü ve tasarımları birbirinden farklı olarak hazırlanmış. Oyun içerisinde kimi zaman kendinizi İtalya'da güzel bir sokakta bulacaksınız kimi zaman orta doğuda bulacaksınız. Sizleri her yerde aksiyon dolu çatışmalar bekliyor olacak. 

Oyuna başlamadan önce Mavi ve Kırmızı takımdan birini seçmeniz gerekiyor. İki takım arasında gerçekleşecek olan mücadelerde önemli olan rakiplerinizi ne kadar öldürmüş olduğunuz. Yani en başarılı olan en çok düşman öldüren olacaktır. Oyun içerisinde ilerleme kaydederken takımınız başarısına göre seviyesini yükseltmiş olacaktır. Eğer sizde takım savaşlarını seviyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde Sudden Attack oyununu indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
2.09 GB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,558
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.