Super Netflix

Super Netflix

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Netflix Türkçe Altyazı Ekleme, Video Kalitesi Ayarlama Eklentisi

Super Netflix programı sayesinde Türkçe altyazıları kolay bir şekilde ekleyebilir ve video kalitesini belirleyebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanış olan Super Netflix eklensiti sayesinde Netflix'de bulunan yer alan dizi ve filmleri Türkçe altyazı ile izleyebilirsiniz. Video kalitesini ayarlamanıza imkan sağlayan başarılı bir Google Chrome eklentisidir. 

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde açılan dünyanın en popüler dizi ve film izleme servisi olan Netflix'te ne yazık ki şuan için Türkçe altyazı dizi ve film seçenekleri oldukça az. Bu sorunu ortadan kaldırmak için hazırlanmış bir eklentidir. Kullanmakta olduğunuz Google Chrome tarayıcınız üzerinden kullanabilirsiniz. Ufak bir eklenti olup dilediğiniz altyazıyı Super Netflix'de yayınlanan dizi ve film ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey eklentiyi yükledikten sonra sağ üst köşeden indirmiş olduğunuz Türkçe altyazı dosyasını seçmek. Netflix ne yazık ki çözünürlük ve kalite seçenekleri sunmuyor. Eğer sizde Netflix'de Türkçe alt yazılı dizi ve film izlemek istiyorsanız Super Netflix'i Google Chrome tarayıcınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
1.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,746
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?