Tank Brawl

Tank Brawl

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tank Savaşları Oyunu

Tank savaşları oyununa hazır mısınız?

Takımızla düşmanlarla savaşmamız gereken ve bölümlerini geçerek tankımızı daha iyi bir hale getirebileceğimiz keyifli bir oyundur. Oyun konsollarında karşımıza çıkan Tank Brawl klasik tarzda bir eğlence deneyimi sunuyor. Batlle City adındaki retro oyununda tecrübeyi hatırlatan oyuncular tanklarına atlıyor ve dünyayı kurtarmak için kıyasıya bir mücadeleye giriyor. Oyunda düşmanlara saldırı onların tankını yok etmemiz gerekiyor. Savunma sistemlerini aşıp tankımız yok edilmeden yol almaya çalışıyor. Aynı zamanda kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla heyecan dolu savaşlar da yapabilirsiniz. 

Tank Brawl oyunu içerisinde iki mod bulundurmaktadır. Dilerseniz tek başınıza düşmanlarla savaşabilir, dilerseniz de aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla birlikte çok oyunculu oynayarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 23 bölümün bulunduğu Tank Brawl oyununda ilk etapta akıcı bir şekilde ilerliyoruz. Ancak oyunun bölümlerini geçtikçe oyun daha zorlu bir hale geliyor. Zorlu düşmanlarla birlikte kuvvetli savunma sistemleriyle karşı karşıya kalıyor. 

Zorlu bir oyun deneyimi yaşadığınız Tank Brawl oyununda her bölümün sonunda belli bir puan kazanıyorsunuz. Bu puanları kullanarak tankımızın ateş gücünü, hızını ve dayanıklık gibi özelliklerini de geliştirebilirsiniz. Grafikleri açısından oldukça iyi olan oyun bizlere iyi bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. 

Tank Brawl Minumum Sistem Gereksinimleri:
- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ işlemci

- 2 GB RAM

- Shader Model 3.0 desteğine ve 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 1 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,557
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?