Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Team Fortress 2

reklam

Popüler Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Daha önce Half Life eklentisi olarak karşımıza çıkan Team Fortress 2, artık ücretsiz bir şekilde karşımıza çıkıyor. MMOFPS örneklerinin en iyisi olan Team Fortress 2 ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. İki takım haline ayrıldıktan sonra diğer oyuncularla çarpışabilirsiniz. İçerisinde birden fazla mod ve görevi bulunduran oyundaki sınıf çeşitliliği dengesi onu rakiplerinden ayırıyor. MMOFPS oyunlarından ayıran en önemli özellikleri ise içerisinde fazla mod seçeneği bulundurması. Bu sayede oyunseverler onları etkileyen istedikleri oyun modunda oyunu oynayabiliyorlar. 

Tüm bunların dışında yeteneklerinizi geliştirmenize imkan sağlayan sistemi stilize grafikleri ile piyasanın en iyi online FPS oyunu olmayı başarıyor. Gerçekten etkileyici grafikler bulunduran Team Fortress 2 oyununda dur durak bilmeyen aksiyon dolu anlar sizleri bekliyor. 

Online FPS deneyimini Windows bilgisayarlarınızda yaşamak istiyor ve oyun seçmekte kararsız kalıyorsanız mutlaka Team Fortress 2 oyunu ile tanışmalısınız. Team Fortress 2 oyununu hemen oynamak için sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

Team Fortress 2 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Pentium 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
Sabit Disk: 5.5 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 / ATI Radeon X1600

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,221
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.