Tekken 7

Tekken 7

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Windows Bilgisayarlar için Tekken 7 Efsane Dövüş Oyunu

Ünlü dövüş oyununa Windows bilgisayarınızda yer ayırmaya hazır mısınız?

Daha önce oyun konsolları için yayınlanan oyun şimdi de Windows bilgisayarlarda. Kendine has dövüş mekanikleriyle her dönemin sevilen bir oyunu olmayı başarmış olup atari salonlarında oynayabilme imkanı bulduğumuz efsanevi bir oyun diyebiliriz. 

Tekken'i bugüne kadar bilgisayar için geliştirmediler. Bu nedenle hep dövüş oyunlarında bir eksiklik yaşanmıyor değildi. Tekken oyunlarını her ne kadar farklı yollarda bilgisayarda çalıştırmaya çalışsakta yeni Tekken oyunları erişilemez durumdaydı. 

Neyseki bu kötü olumsuz herşeyi bir kenara bırakıyoruz. Serinin son oyununu artık bilgisayarlarımızda oynayabileceğimizi biliyoruz. Bu gerçekten mutluluk verici. Nihayetinde Tekken 7 oyunu Windows bilgisayarlar için oynanılabilir durumda. 

Temel olarak sinematik bir anlatımla sunulan kendine has mekanikleri gibi kendine has bir hikaye içeren oyun olup online olarak oynayabilirsiniz. Oyunda eski Tekken oyun kahramanlarının yanısıra yenileri de bulunuyor.

Akuma büyük bir süpriz olarak karşımıza çıkıyor olup belki de Tekken 7'nin en heyecan verici tarafı. Dediğimiz gibi kendine has mekanikler ve kendine has orta seviyeli grafiklere sahip dövüş oyunu severleri mutlu edecek efsanevi bir oyun olup Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum. 

Tekken 7 Sistem Gereksinimleri
- 64 bir işletim sistemi (Windows 7 ve üzeri)

- 3.6 GHz Intel Core i3 veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 6 GB RAM

- 2 GB Nvidia GeForce GTX 660, GTX 750 Ti veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

- 60 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,356
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?