The Guest

The Guest indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Hikaye Odaklı Macera Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış hikaye odaklı başarılı bir oyundur. Point & Click tarzında olan The Guest iyi bir kaçış oyunu olmakla birlikte kaliteli grafiklere sahip olmasıyla beğenimizi kazanıyor. 

Hikaye odaklı oyunları seven Windows kullanıcıların seveceğine inandığım bu oyunda bilim kurgu tabanlı bir hikaye bulunuyor. 1980'li yıllarda geçen bu oyunda oyunumuzun ana kahramanı olan Doktor Evgueni Leonov'un macerası Boston Üniversitesi tarafından bir bilim konferansına davet ediliyor. Daha sonra kahramanımız bu daveti kabul ediyor. Yola çıkan Doktor Leonov yolculuğu esnasında kendini bir otel odasında kilitli bir şekilde buluyor. Gözlerini açan Leonov'un hikayesi tamda burda başlıyor.

Karanlık bir maceranın içine atılan Doktor Leonov'a bu yolda yardımcı oluyor. İşimize yarayabilecek eşyaları keşfetmemiz gereken bu oyunda eşyaları ve ipuclarını topladıktan sonra onları nerde nasıl kullanacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Bu şekilde bu gizemli bulmacayı çözmeye başlamış oluyoruz. 

The Guest Minimum Sistem Gereksinimleri 
- Windows XP işletim sistemi

- Çift çekirdekli 2.66 GHZ Intel Core 2 Duo işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 9600 GT veya ATI Radeon 4800 ekran kartı

- DirectX 9.0

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,323
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?