The Last Look

The Last Look

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Başarılı Korku Oyunu

Outlast tarzında başarılı bir korku oyunu olup sizlere heyecan dolu anlar yaşatmaya geliyor. Kaliteli grafiklere sahip olan oyun Solaris Araştırma ve Teknoloji Merkezi adlı firmada çalışan Alice'nin katıldığı bir şirket partisinden sonra hikaye başlıyor. Oyunun macerası bu olaydan sonra başlıyor. Şirket partisinden sonra kendisini terk edilmiş bir banyoda uyanarak bulan Alice oyundaki maceramız da bu olaydan sonra başlıyor. 

Kilitli kaldığı kapının arkasında ise garip sesler var. Ürpertici mekanda yalnız olmadığını anlayan Alice bu kez kaçmak için mücadele veriyor. Kendi canını kurtarmak için mücadele eden Alice'nin kaçmasına yardımcı oluyoruz. Oyunda zekice planlanmış bir yapay zeka sistemi yer alıyor.

Planlanmış olaylar yerine dinamik olarak oluşturulan olaylarla karşı karşıya kaldığımız oyunda her seferinde bizleri farklı bir yapı bekliyor. Sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyunda tehlikeleri atlatmanız ve Alice'nin kurtulmasına yardımcı olmamız gerekiyor. 

Göze hoş görünen grafiklere sahip olan oyunda ürpertici evden kaçmak için her yola başvurmamız gerekiyor. Eğer sizde bu mücadeleye ortak olmak istiyorsanız The Last Look'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,352
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?