Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

The Last One

reklam

Türk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Türk yapımı online olarak oynanabilen harika bir aksiyon deneyimine ne dersiniz?

Tamamen Türk geliştiriciler tarafından hazırlanmış oyunda ülkemizde geçen bir hikaye sunuluyor. Yakın geleceğe yolculuk ettiğimiz oyunda yıl 2023 oluyor. İstanbul, zombi istilasına uğramış ve bu istilaya yenik düşmüş. Gizli bir şekilde yürütülen bir bilimsel deney ise yanlış sonuçlar ortaya çıkarıyor. Bu nedenle İstanbul nüfusunun büyük bir bölümü kendi benliğini kaybetmiş bununla birlikte kana susmamış zombilere dönüşmüş. Oyunda felaketten kılpayı kurtulmuş biri olarak sığınağımıza saklanıyorr ve hayatta kalan tek insan olduğumuzu düşünüp kendimize Sonuncu adını verip bu şekilde ilerliyoruz. 

Ancak öyle bir gün geliyor ki sığınağımızın yakınlarında bazı gizemli işaretler ile karşılıyoruz. Dolayısıyla bu da aklımıza bizim gibi hayatta kalan başka insanlar olduğu düşüncesinin yerleşmesini sağlıyor. Ardından bu işaretlerden sonra diğer insanları bulabilmek için İstanbul sokaklarında aramaya çıkıyoruz.

Tek oyunculu ve çok oyunculu oyun modlarının yer aldığı oyunda senaryo modu da bulunuyor. Oyuncular dilerse Tek oyunculu modda İstanbul'u dolaşıp bizim gibi hayatta kalan insanları bulmaya çalışıyor dilerse de zombilerin ortaya çıkmasının nedenini keşfetmek için bu salgına ilaç bulmaya çıkıyor.

The Last One oyununun çok oyunculu modunda ise felaketin ilk zamanlarına dönüyor ordu ve isyancılar arasındaki büyük bir savaşın yaşandığı anlara gidiyoruz. Her oyuncu başarı kazandıkça rütbe alabiliyor. Bununla birlikte yeni silahların da kilidini açabiliyor. Ayrıca kullandığınız silahları kişiselleştirmeniz de mümkün. Dalga halinde üstünüze saldıran zombilere karşı diğer oyuncularla birlikte büyük bir savaş verebildiğiniz The Last One oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
7,094
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.