The Lost Mythologies

The Lost Mythologies

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ücretsiz TPS Tarzında Aksiyon Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış The Lost Mythologies oyunu yoğun aksiyon içermektedir.  Güzel grafiklerin yer aldığı oyunda uzak doğu temalı macera bulunmaktadır. 

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz fantastik bir hikayeye sahip oyun günümüzden çağlar önce dünyayı kıyametin eşiğine taşıyan bir savaş yaşanmıştır. Bu savaştan sonra bir süredir gün yüzüne çıkmamış bu tehdit kadar uyanmış ve kıyameti dünyaya salmak için harekete geçmiştir. Tam da bu esnada teni tehditi ortadan kaldırmak için savaşan bir yarı tanrı kahramanın yerine geçip bu olayın tekrarlanmasını önlemek için elimizden geleni yapıyoruz. 

TPS türünde etkili bir aksiyon oyunu olup kahramanımızı 3. şahıs kamera açısını kullanarak yönetiyoruz. Oynanış bakımından zor bir oyun değil alıştıktan sonra kolay hale geliyor. Kahramanımız silahlarıyla ilerlerken düşmanlarımız karşımıza çıkıyor ardından kombolar yaparak düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. Aynı zamanda özel yeteneklerinizle avantaj sağlamanız da mümkün.

Ücretsiz olarak sunulan The Lost Mythologies oyunu grafik açısından oldukça iyi bir iş çıkartıyor. Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde. 

The Lost Mythologies Sistem Gereksinimleri
Windows 7 işletim sistemi
Nvidia GTX 650 ekram kartı
DirectX 11
2 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,266
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?