The Sandbox Evolution

The Sandbox Evolution

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Dünya Kurma Sandbox Oyunu

Kendi piksel dünyanızı oluşturup içinde kendi maceralarınızı yaşamaya ne dersiniz?

Windows bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış The Sandbox Evolution oyununda kendi dünyanızı kuruyorsunuz. Yaratıcılığına güvenen oyunseverlerin hoşuna gidecek harika bir sandbox oyunudur. 

Daha önce mobil platformlar için yayınlanmış olan The Sandbox Evolution oyunu büyük bir ilgi ile karşılaştığından dolayı Windows platforma da sunuldu. En iyi sandbox oyunları arasında gösterilen The Sandbox Evolution oyununa Steam üzerinden artık ulaşabilirsiniz. 

Kendi dünyanızı oluşturup herşeyi en ince ayrıntısına kadar sizin dizayn ettiğiniz The Sandbox Evolution oyununda herşey tamamiyle sizin zevkinize ve tercihlerinize uygun bir şekilde oluyor. 2 boyutlu dünyaları oluşturduğumuz oyunda piksel tarzı haliyle ön plana çıkıyor. Oyunda dünyada kalacak olan kahramanları, düşmanları, tuzakları, yapıları da siz seçip onları istediğiniz gibi yerleştirebiliyorsunuz. 

Tam anlamıyla herşey sizin istediğiniz gibi oluyor. Ayrıca The Sandbox Evolution oyununda dünyanızı diri tutmak adına hayvanlar, bitkiler, ağaçlar yahut yapay zekaya sahip olan insanları kullanabiliyorsunuz. Teknolojik araçları kullanarak farklı bir açı getirebilir dilerseniz de dilediğiniz öğeyi meteorlar ve bombalar kullanarak yok edebilirsiniz. 

Sistem kaynaklarını ılımlı miktarda kullanıyor olmasıyla eski bilgisayarlarda bile akıcı bir oyun deneyimi sunmaktadır. Eğer sizde kendi dünyanızı kurmak istiyorsanız mutlaka The Sandbox Evolution oyununu Windows bilgisayarınızda denemelisiniz.

The Sandbox Evolution Sistem Gereksinimleri
-Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 1 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- OpenGL 2.1 destekli ekran kartı

- 100 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,127
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?